· INFORMACJE LOKALNE · SPORT · POGODA · RAMÓWKA · AUDYCJE · LISTA PRZEBOJÓW · RADIO · GMINA RYTRO
Słuchaj Online

Słuchaj online
Nawigacja
MENU STRONY GŁÓWNEJ
START
FACEBOOK RADIA
CZAT RADIOWY
REGULAMIN STRONY RADIA
Dołącz do nas
Na Antenie Radia Eska Nord


Audycje prowadzi:Następną Audycje Po Prowadzi:


Przegląd Prasy LokalnejRADIA ESKA NORD


Blok
Wiadomości lokalne
Studio Centralne Rytro

Info Lokalne: Krótki Serwis Informacyjny . ( 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 21.30, 22:00, 22.30, 23:00 )


w czasie prowadzenia audycji


Wiesci z Małopolski
powered by Surfing Waves
________________
Regulamin
1. Obowiązkiem każdego prezentera jest: zapoznanie się z zasadami poniższego regulaminu, zarejestrowanie się na stronie www.eskanord.vg1.pl, jak też zapoznawanie się na bieżąco z informacjami w Panelu Radiowym.

2.Przed wejściem na audycję prezenter musi sprawdzić czy wszystkie ustawienia programu są prawidłowe, oraz powinien być uchwytny na GG, lub Facebook tak, aby miał stały kontakt ze schodzącym z audycji prezenterem. Powinien na 10 min. przed wejściem na swoją audycję, skontaktować się z nim. Nie wolno (kickować) prezenterów, gdy jeszcze grają. Jeśli dany prezenter mimo uświadomienia, że gra w Twoim czasie nie schodzi z anteny proszę natychmiast skontaktować się z Administracją.

3. Po wejściu na audycję należy uświadomić słuchaczy jakiego radia i prezentera aktualnie słuchają. Podczas audycji prezenter powinien mieć stały kontakt ze Słuchaczami poprzez włączone Radiowe GG bądź Panel Pozdrowień (ewentualnie Czat).

4. Prezenter jest zobowiązany do przekazywania na antenie radia pozdrowień, które będą do niego nadchodziły za pośrednictwem Radiowego GG bądź Panelu Pozdrowień. Jeżeli treść pozdrowień nie nadaje się do czytania lub jest treścią obrażającą lub wulgarną, to w takim wypadku prowadzący powinien podjąć decyzję czy może to przeczytać, ewentualnie zamienić słowa na takie, które będą nadawały się do czytania na antenie.

5. Prezenter powinien posiadać nienaganną dykcję, miły i ciepły głos oraz dużo pozytywnej energii, aby zachęcić jak największe grono słuchaczy i przyciągnąć ich do wspólnej zabawy.

6. Prezenter musi grać zgodnie z rozkładem ramówki. Nie powinien utrudniać pracy innym prezenterom. W przypadku niemożliwości zagrania, ustala z innymi prezenterami zastępstwo, bądź informuje niezwłocznie zarząd lub admina, możliwymi środkami komunikacji (info na panelu, gg.) W ciągu tygodnia zobowiązuje się do wygrania minimum 4 godz.
Prezenter gościnny zobowiązuje się do wygrania co najmniej 1 godz w tygodniu. Nie przeprowadzenie audycji w przeciągu miesiąca, skutkuje zawieszeniem dostępu do panelu, natomiast brak jakiej kol wiek informacji zwrotnej, skutkuje usunięciem z Ekipy.

6a.Jest możliwość grania Prezentera Stałego gościnnie gdy ramówka jest zajęta, Każdy prezenter prowadzący audycje na zewnątrz (gościnne), zobowiązuje się, do grania proporcjonalnie czyli 4h ESKA NORD - 2h radio X / tygodniowo w innym jednym radio, po wcześniejszym poinformowaniu Administracji-Zarządu o miejscu takiej odskoczni podając nazwę radia. Każdy członek ekipy powinien dbać o dobre imię radia stałego, unikając reklamowania swojego gościnnego grania na (na fb, gg, i innych portalach i forach)

6b. Zasady wpisywania się w ramówkę obowiązujące Prezenterów Radia
Wpisując tytuł audycji proszę używać poprawnej pisowni, w skrócie proszę dodać jaki typ muzyki będzie prezentowany

1. Prezenter Stały może mieć do 6h w tygodniu audycji stałych.
2. Prezenter Gościnny nie może mieć audycji stałych.
3. Wszystkie audycje, bez wyjątków - jednorazowy wpis do 2h.
*) W przypadku gdy, nie ma wpisu kolejnego prezentera w ramówce, po jej sprawdzeniu, nadal nie ma chętnego prezentera, dopuszczamy możliwość jej przedłużenia o kolejną godzinę i tak do momentu pojawienia się kolejnego prezentera. W momencie przedłużania audycji zmieniamy w ramówce tylko godzinę, gdy chcemy zmienić temat audycji, dodajemy kolejną.

Prosimy o uszanowanie zasad, pozwoli to uniknąć nie potrzebnych konfliktów, chcemy żeby wszyscy prezenterzy mieli możliwość zaprezentowania swoich audycji.

7. Najpóźniej 10 min. przed zakończeniem swojej audycji prezenter powinien spojrzeć w ramówkę i zorientować się, czy gra po nim następna osoba. W wypadku grania następnego prezentera, należy zapowiedzieć go na antenie przed zakończeniem własnej audycji, w przypadku braku kolejnej osoby powiadomić słuchaczy, że na antenę wchodzi autopilot.

8. Prezenterzy radia poświęcają słuchaczom czas na zasadzie wolontariatu. Grając na radiu prezenter nie otrzymuje jakiegokolwiek wynagrodzenia, robi to wyłącznie z pasji i z własnej przyjemności.

9. Prezenter nie może na antenie radia reklamować innych stacji radiowych, stron internetowych, firm, dyskotek, klubów, forów bez wcześniejszej zgody Zarządu Radia.

10. Na antenie obowiązuje kultura osobista. Unikamy tematów i treści obraźliwych, wulgarnych, ośmieszających, wyszydzających, komentujących politykę czy preferencje seksualne. Nie używamy sformułowań naruszających uczucia religijne, normy społeczne, etyczne, obyczajowe oraz ich nie wygłaszamy.

11. W przypadku, gdy słuchacz kieruje do prezentera obraźliwe słowa podczas audycji, po ostrzeżeniu, on nadal utrudnia prowadzenie, prezenter ma prawo zablokować daną osobę. Po zakończeniu audycji należy odblokować słuchacza.

12. Wszelkie sporne kwestie należy załatwiać poprzez prywatne komunikatory na ogólnej konferencji prezenterów, w ostateczności kierować sprawę do Adminów i Zarządu.

13. Hasła do kont prezenterów, do serwerów radia oraz wszelkie inne hasła czy prywatne dane słuchaczy nie mogą być ujawniane osobom postronnym. Osoba, która złamie ten punkt, zostanie bezzwłocznie usunięta z radia bez ostrzeżenia ze strony Administratora.

14. Prezenter wchodząc za stery radia, nie może być pod wpływem napojów alkoholowych jak i środków odurzających, także podczas trwania audycji zabrania się ich spożywania. Złamanie tego punktu grozi bezzwłocznym usunięciem danej osoby z radia!

15. Jeśli nie możesz przez pewien czas uczestniczyć w życiu radia masz prawo do urlopu. Planując urlop, czy tez powrót z niego zgłaszamy administracji radia, która odpowiednio oznacza.(Okres nie przekraczający jednorazowo 21 dni, inne terminy w uzgodnieniu z zarządem). Będąc na odpoczynku, po wcześniejszym uzgodnieniu, można poprowadzić audycję. Prezenter nie pojawiający się za sterami radia przez miesiąc, nie uzasadniając swojej obecności, bez powiadamiania będzie usuwany z Ekipy Radia.

16. Każdy Prezenter jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem, nie uznajemy braku znajomości regulaminu. Nie dostosowanie się do powyższych punktów regulaminu grozi wydaleniem z ekipy Radia.

17. Na antenie nie gramy wulgarnych piosenek przed godziną (22:00)

Regulamin zostanie przesłany każdemu Prezenterowi drogą email lub na fb, gg, odpowiedź zwrotna, będzie potwierdzeniem akceptacji i zgody na powyższe warunki.

Pamiętaj Zarząd i Administratorzy są takimi samymi członkami naszej społeczności (Radia ESKA NORD) jak i Ty, z małym wyjątkiem, że dodatkowo oferują swoją pomoc / pilnują porządku w wolnym czasie. Szanuj to. Pamiętaj my też jesteśmy ludźmi.


Regulamin obowiązuje od 25.09.2016. Zarząd Radia ESKA NORD

(Poprzednia Poprawka Regulaminu obowiązywała od 31.12.2015. Zarząd Radia ESKA NORD)

Poprawka Regulaminu obowiązuje od 1.01.2017. Zarząd Radia ESKA NORD


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
=====
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Okładka
Nowość na naszej antenie
KSHMR KALWI & REMI EAST CLUBERS FUTURE FOLK AVICII Album Cover
Kontakt
Radia ESKA NORD
Studio Centralne
Nad chodzęce wydarzenia

Wszystkiego najlepszego życzy Administracja lokalnego Radia Internetowego ESKA NORD.

Gdzie nas odbierać
Nadajemy również na platformie online radiobox.com

Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie