· INFORMACJE LOKALNE · SPORT · POGODA · RAMÓWKA · LISTA PRZEBOJÓW · RADIO · GMINA RYTRO · START
Słuchaj Online

Słuchaj online
Nawigacja
MENU STRONY GŁÓWNEJ
START
INFORMACJE DLA KIEROWCÓW
FACEBOOK RADIA
REGULAMIN STRONY RADIA
_________________
Na Antenie Radia Eska Nord


Audycje prowadzi:Następną Audycje Po Prowadzi:


Przegląd Prasy LokalnejRADIA ESKA NORD


Blok
Wiadomości lokalne
Studio Centralne Rytro

Info Lokalne: Krótki Serwis Informacyjny . ( 07:00, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 21.30, 22:00, 22.30, 23:00 )


w czasie prowadzenia audycji


Wiesci z Małopolski
powered by Surfing Waves
REKLAMA
Menu Poziome
Komunikat....
Program Nadawania
Ważny od dnia 21.06.2018
   
Złap nas w sieci i nadsłuchuj stream naszego radia
News
Dział Muzyka
Informacje MuzyczneKochani małymi krokami na stronie naszego radia w dziale muzyka zostają dodawane wideo klipy piosenek z nowościami które jeszcze nie były grane w naszym radiu ten dział jest specjalnie dla was być może pojawią się na naszej radiowej antenie zapraszamy nie bawem
redakcja radia eskanord dnia · 0 Komentarzy · 6 Czytań · Drukuj
Głosowanie na listę przebojów
Informacje MuzyczneW dziale lista przebojów którą znajdziecie w górnej belce naszej strony po
kliknięciu zostaniecie przekierowani na daną listę na której w tabeli
zobaczycie dane utwory do przesłuchania i głosowania

zapraszamy
redakcja radia eskanord dnia
0 Komentarzy · 6 Czytań · Drukuj
Zmiany Zmiany i jeszcze raz zmiany ;)
Shoutcast

Miło po informować kochani wszystkich że nasze radio zmienia się w dużą małą internetową nie zależną radio stację w internecie a chodzi głównie o serwer shoutcast z hostingu listen2myradio.com po długim oczekiwaniu na prowadzenie audycji w naszym radiu został zmieniony slot słuchaczy naszego radia internetowego eska nord który umożliwiał słuchania nas osobom do max 5000 stałych słuchaczy i tu mamy niespodziankę dla was jesteśmy dużym nadajnikiem o mocy do 10 tysięcy slotów osoby które nas słuchają mogą słuchać bez problemów bo nasze radio pomieści do 10 tysięcy stałych słuchaczy. zapraszamy serdecznie :)
redakcja radia eskanord dnia
0 Komentarzy · 120 Czytań · Drukuj
Sądecką przychodnię Remedium przejmuje LUX MED
Newsy9 marca podpisana została umowa, mocą której LUX MED stał się właścicielem przychodni Remedium przy ul. Poniatowskiego 2 w Nowym Sączu.

Pacjenci nadal mogą skorzystać w przychodni ze świadczeń zdrowotnych zarówno komercyjnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ. Przyjmują w niej lekarze specjaliści w zakresie kardiologii, dermatologii, okulistyki, onkologii, alergologii, diabetologii, reumatologii i stomatologii. Wykonywane są badania laboratoryjne i diagnostyczne: densytometria, badania endoskopowe i USG.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia NZOZ Remedium zapewnia konsultacje lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz opiekę stomatologiczną.

- Inwestujemy w miastach średniej wielkości, takich jak Nowy Sącz, w których widzimy szansę na dalszy rozwój. Cieszę się, że do Grupy LUX MED dołącza dziś NZOZ Remedium. Jestem przekonana, że pacjenci szybko docenią jakość i szeroki zakres oferowanych przez nas usług – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Centrum medyczne istnieje od 2000 r. Pracuje w nim ok. 70 osób, w tym blisko 40 lekarzy i 20 pielęgniarek. Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.
Grupa LUX MED jest częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Pod jej szyldem działa 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 15 000 osób, około 6800 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
redakcja radia eskanord dnia
0 Komentarzy · 131 Czytań · Drukuj
Z ostatniej chwili: płoną trawy w gminie Rytro
NewsyStrażacy walczą z pożarem traw w miejscowości Sucha Struga (gmina Rytro). Druhowie z OSP Rytro i OSP Głębokie zostali zadysponowani na miejsce około 19:30. Świadkowie relacjonują, że z powodu silnego wiatru ogień łatwo się rozprzestrzenia.

Jak informuje dyżurna PSP w Nowym Sączu, to nie pierwszy pożar traw w naszym regionie, z którym strażacy dzisiaj walczą. Do Suchej Strugi wyjechali już po raz drugi. Ogień gasili także w Niskowej, Gostwicy i Podrzeczu.

Pożary te były przez strażaków dość sprawnie opanowywane, gdyż zgłoszenia o nich szybko docierały do służb.

redakcja radia eskanord dnia
0 Komentarzy · 151 Czytań · Drukuj
Koniec poszukiwań zaginionego Józefa z Kąclowej. Policja prosi o pomoc
NewsyPo godzinie 16 decyzją policji zakończono poszukiwania 83-letniego Józefa Radziaka z Kąclowej. Mimo, iż w akcji brało udział kilkudziesięciu strażaków, policjantów, ratowników krynickiego GOPR-u, a także pies tropiący i śmigłowiec KWP Kraków, nie udało się odnaleźć mężczyzny. Nie natrafiono również na żaden jego ślad.

redakcja radia eskanord dnia
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 176 Czytań · Drukuj
Życzenia
redakcja radia eskanord dnia
0 Komentarzy · 172 Czytań · Drukuj
Barcice: ciężarówka wjechała na chodnik i uderzyła w ogrodzenie
NewsyWe wtorkowe południe (17 grudnia) w Barcicach (gmina Stary Sącz) doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia: samochód ciężarowy wypadł z drogi, wjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie posesji. Całe szczęście, że żaden pieszy idący chodnikiem nie znalazł się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie.


Kierowca nie doznał żadnych obrażeń.

Strażacy kierowali ruchem
redakcja radia eskanord dnia
0 Komentarzy · 192 Czytań · Drukuj
Poszukiwania 39-latka zakończone na Podkarpaciu
NewsyPolicja zakończyła poszukiwania 39-letniego mieszkańca Gorlic, który wczoraj około południa (16 grudnia) wysłał pożegnalnego sms-a do rodziny i wyłączył telefon. Mężczyzna jest cały i zdrowy.

Jak informuje aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek z KPP Gorlice, 39-latka udało się odnaleźć w województwie podkarpackim dzięki współpracy służb z bieszczadzkim Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Dziękujemy naszym Czytelnikom za włączenie się w akcję i liczne udostępnienie apelu.
redakcja radia eskanord dnia
0 Komentarzy · 192 Czytań · Drukuj
Krynica Zdrój
NewsyKrynica-Zdrój ozdobiona po mistrzowsku! Iluminacje robią wrażenie

Więcej Informacji kliknij tu...

Będąc w Krynicy-Zdroju nie da się nie poczuć klimatu zbliżającego się Bożego Narodzenia. Perłę Uzdrowisk przystrojono na zimę przepięknymi, kolorowymi światłami. Wraz z naturalną śnieżną szatą , która gdzieniegdzie ocalała mimo dodatnich temperatur iluminacje tworzą bajkowy, świąteczny nastrój.

Na wjeździe do miasta, nad główną ulicą, znajduje się widoczny z kilkudziesięciu metrów napis ,,Witamy w Krynicy-Zdroju". Można by rzec, im dalej w las, tym więcej drzew, bo im bardziej zapuszczamy się w głąb miasta, tym więcej zauważamy drzew zmienionych w świetliste ,,latarnie", a jeżeli o latarniach mowa, to i na nich nie zabrakło ozdób.


redakcja radia eskanord dnia
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 229 Czytań · Drukuj
Trwają poszukiwania męszczyzny z Gorlic
NewsyWięcej Informacji kliknij tu...


Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach prowadzą poszukiwania mieszkańca Gorlic. Dzisiaj w południe 39-letni Łukasz Szurek wysłał pożegnalnego sms-a do rodziny i wyłączył telefon komórkowy. Od tego momentu nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi i nie powrócił do miejsca zamieszkania.
redakcja radia eskanord dnia
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 176 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 3 1 2 3 >
=====
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Okładka
Nowość na naszej antenie
KSHMR KALWI & REMI EAST CLUBERS FUTURE FOLK AVICII Album Cover
Kontakt
Radia ESKA NORD
Nadajemy również na platformie online radiobox.com
Studio Centralne
Dni Tygodnia
Nad chodzęce wydarzenia
Dziś świętujemy:

Wszystkiego najlepszego życzy Administracja lokalnego Radia Internetowego ESKA NORD.


Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie