· INFORMACJE LOKALNE · POGODA · SPORT · RADIO · AUDYCJE · RAMÓWKA · LISTA PRZEBOJÓW · MUZYKA · GMINA RYTRO · START
Okładka
Nowość już w wkrótce na naszej antenie
KSHMR KALWI & REMI EAST CLUBERS FUTURE FOLK AVICII Album Cover
Zegar
Projekt Strony
By Project RED MEDIA
Ciekawostka dnia
Nawigacja
MENU STRONA GŁÓWNA
START
ODBIÓR RADIA
Jak nas odbierać
PRACA W RADIU
Dołącz do nas
SPONSORZY
Współpraca
CZAT RADIA
Cz@t
Licencja cc
RADIO POSIADA LICENCJE CC Licencja Creative Commons
Nadajemy również
Na platformie online radiobox.com
Miejsce Puste
Shoutbox
Komunikat....
Program Nadawania
Ważny od dnia /21.06.2018
radioplayerbox
Ramówka
News
w zmianka
RadioPlayerBox Radio Player

Dnia 26.01.2021 została naprawiona opcja z odsłuchem streamu naszego radia po na kliknięciu na ikonkę player widzimy uruchomiony automatycznie player w okienku wyskakującym dzięki temu użytkownicy mogący na naszej stronie słuchać bez pośrednio nas w okienku bez utraty ciekawych rzeczy na naszej stronie internetowej.
redakcja dnia · 0 Komentarzy · 104 Czytań · Drukuj
świąteczna muzyka
Audycjeprzez 3 dni w święta na naszej radiowej antenie zaprezentujemy starsze kawałki hitów świątecznych które bendą powtarzane przez całe życie :)
w nieskończoność nie wiesz co posłuchać w święta my to wam zapewnimy z muzyką przeniesiemy się do świata dawnych zapomnianych lat z dobrymi przebojami


redakcja dnia
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 123 Czytań · Drukuj
Licencja CC
Aktualności Od dnia 28.11.2020 nasza stacja posiada licencje cc jest to takowa licencja która nie daje nam legalności w internecie by płacić płatne licencje ale daje nam dobre granie jak i bez odpłatność.
Inne radia internetowe, posiadają już licencje takie jak gama czy Zaiks jak i inne płatne licencje a to już są raczej profesjonalne internetowe media my się nie co różnimy od innych w internecie jesteśmy radiem internetowym nie komercyjnym które gra dobrą muzykę bo gramy dla was jak i dla użytku własnego gramy również piosenki nie tylko z portalu Jamendo ale z innych źródeł muzycznych bo gramy z pasji do muzyki.
redakcja dnia
0 Komentarzy · 119 Czytań · Drukuj
ciekawostka na temat licencji cc
Aktualności znalezione w internecie warto poczytać :)
Większość z Was głowi się w jaki sposób połączyć ze sobą te dwie różne strony czyli legalność radia oraz małe lub zerowe koszty jego prowadzenia.

Okazuje się, że jest na to sposób.

Licencja Creative Commons zezwala na nieodpłatne rozpowszechnianie muzyki w internecie. Nie działa to jednak tak prosto jak się wydaje. Nie możemy pobrać sobie byle jakich piosenek z wyszukiwarki mp3, napisać na stronie internetowej radia, że korzystamy z licencji Creative Commons i jesteśmy legalni. Piosenki które na co dzień słyszymy w takich molochach jak radio Eska, RMF FM czy Viva to komercja. Są one objęte zupełnie innymi licencjami i nie możemy ich rozpowszechniać bez uiszczania opłat.

Więcej dokładnych informacji znajdziecie w drugiej części newsa zapraszamy


redakcja dnia
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 126 Czytań · Drukuj
Głosowanie na listę przebojów
Informacje MuzyczneW dziale lista przebojów którą znajdziecie w górnej belce naszej strony po
kliknięciu zostaniecie przekierowani na daną listę na której w tabeli
zobaczycie dane utwory do przesłuchania i głosowania

zapraszamy
redakcja dnia
0 Komentarzy · 156 Czytań · Drukuj
Dział Muzyka
Informacje MuzyczneKochani małymi krokami na stronie naszego radia w dziale muzyka zostają dodawane wideo klipy piosenek z nowościami które jeszcze nie były grane w naszym radiu ten dział jest specjalnie dla was być może pojawią się na naszej radiowej antenie zapraszamy nie bawem
redakcja dnia
0 Komentarzy · 158 Czytań · Drukuj
Zmiany Zmiany i jeszcze raz zmiany ;)
Shoutcast

Miło po informować kochani wszystkich że nasze radio zmienia się w dużą małą internetową nie zależną radio stację w internecie a chodzi głównie o serwer shoutcast z hostingu listen2myradio.com po długim oczekiwaniu na prowadzenie audycji w naszym radiu został zmieniony slot słuchaczy naszego radia internetowego eska nord który umożliwiał słuchania nas osobom do max 5000 stałych słuchaczy i tu mamy niespodziankę dla was jesteśmy dużym nadajnikiem o mocy do 10 tysięcy slotów osoby które nas słuchają mogą słuchać bez problemów bo nasze radio pomieści do 10 tysięcy stałych słuchaczy.
Zapraszamy serdecznie :)
redakcja dnia
0 Komentarzy · 291 Czytań · Drukuj
Sądecką przychodnię Remedium przejmuje LUX MED
Newsy9 marca podpisana została umowa, mocą której LUX MED stał się właścicielem przychodni Remedium przy ul. Poniatowskiego 2 w Nowym Sączu.

Pacjenci nadal mogą skorzystać w przychodni ze świadczeń zdrowotnych zarówno komercyjnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ. Przyjmują w niej lekarze specjaliści w zakresie kardiologii, dermatologii, okulistyki, onkologii, alergologii, diabetologii, reumatologii i stomatologii. Wykonywane są badania laboratoryjne i diagnostyczne: densytometria, badania endoskopowe i USG.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia NZOZ Remedium zapewnia konsultacje lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej oraz opiekę stomatologiczną.

- Inwestujemy w miastach średniej wielkości, takich jak Nowy Sącz, w których widzimy szansę na dalszy rozwój. Cieszę się, że do Grupy LUX MED dołącza dziś NZOZ Remedium. Jestem przekonana, że pacjenci szybko docenią jakość i szeroki zakres oferowanych przez nas usług – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Centrum medyczne istnieje od 2000 r. Pracuje w nim ok. 70 osób, w tym blisko 40 lekarzy i 20 pielęgniarek. Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.
Grupa LUX MED jest częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Pod jej szyldem działa 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 15 000 osób, około 6800 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
redakcja dnia
0 Komentarzy · 281 Czytań · Drukuj
Z ostatniej chwili: płoną trawy w gminie Rytro
NewsyStrażacy walczą z pożarem traw w miejscowości Sucha Struga (gmina Rytro). Druhowie z OSP Rytro i OSP Głębokie zostali zadysponowani na miejsce około 19:30. Świadkowie relacjonują, że z powodu silnego wiatru ogień łatwo się rozprzestrzenia.

Jak informuje dyżurna PSP w Nowym Sączu, to nie pierwszy pożar traw w naszym regionie, z którym strażacy dzisiaj walczą. Do Suchej Strugi wyjechali już po raz drugi. Ogień gasili także w Niskowej, Gostwicy i Podrzeczu.

Pożary te były przez strażaków dość sprawnie opanowywane, gdyż zgłoszenia o nich szybko docierały do służb.

redakcja dnia
0 Komentarzy · 287 Czytań · Drukuj
Koniec poszukiwań zaginionego Józefa z Kąclowej. Policja prosi o pomoc
NewsyPo godzinie 16 decyzją policji zakończono poszukiwania 83-letniego Józefa Radziaka z Kąclowej. Mimo, iż w akcji brało udział kilkudziesięciu strażaków, policjantów, ratowników krynickiego GOPR-u, a także pies tropiący i śmigłowiec KWP Kraków, nie udało się odnaleźć mężczyzny. Nie natrafiono również na żaden jego ślad.

redakcja dnia
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 325 Czytań · Drukuj
Życzenia
redakcja dnia
0 Komentarzy · 328 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
=====
Teraz na antenie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wydażenia
Dziś świętujemy: Wszystkiego najlepszego.
Kontakt
Dla słuchaczy

Polskie Radio Internetowe - lokalna Rozgłośnia w Rytrze
"Radio Eska Nord" SA

33-343 Rytro

E MAIL

przejedź myszką na dany adres mejlowy.
Interwencje całą dobę:
radio24@eskanord.fm

Sekretariat:
office@radioeskanord.fm

Reklama i Promocja:
marketing@radioeskanord.fm
My w sieci !!
Kalendarz
Mapka
Polecamy
REKLAMA

Załóż : Własne Darmowe Forum | l1 pomoc | pomiary | cbd | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie